Animatorzy Gdańsk Gdynia Sopot

Pikniki, festyny organizowane przez gminy, miasta

Dni miasta, festyn gminny czy parafialny, dożynki, piknik to doskonała okazja do wybornej zabawy. Specjalizujemy się w animacjach dla dzieci na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez urzędy, instytucje, firmy, czy organizacje. Przygotowujemy różne atrakcje, prowadzimy imprezy. Przebieramy się w bajkowe stroje, mamy różne gadżety i rekwizyty. Jeżeli chcecie Państwo aby organizowana impreza zapadła uczestnikom na długo w pamięć – zapraszamy serdecznie.
Animatorzy Gdańsk Gdynia Sopot

Na imprezy świąteczne

Prowadzimy animacje dla dzieci na imprezach świątecznych. Imprezy wielkanocne, Boże Narodzenie, Mikołajki, Halloween. Dzieci są odwiedzane np. przez Zajączka Wielkanocnego czy Mikołaja. Rozdajemy prezenty, prowadzimy gry i zabawy. Wspólnie śpiewamy. Tworzymy szczegółowy plan animacji, dopasowany do preferencji naszego klienta.

Animator dla dzieci na weselach, poprawinach, komuniach

Dzieci, bardzo często biorą udział w imprezach weselnych czy poprawinach. Jest to świetna okazja do zabawy dla całej rodziny. Prowadzimy animacje dla dzieci, które zapewniają najmłodszym doskonałą dawkę dobrej zabawy w weselnym klimacie. Zabawy, tańce, gry, konkursy i inne atrakcje. Zajmujemy się także animacjami na komuniach i innych imprezach.
Animatorzy na imprezy

Firmowe imprezy dla rodzin pracowników lub klientów

Organizujesz firmową imprezę? Dla pracowników i ich rodzin? Być może wystawiasz się na targach, organizujesz piknik dla klientów, kontrahentów czy lokalnej społeczności. Prowadzimy animacje dla dzieci na imprezach organizowanych przez firmy i instytucje. W swoim wachlarzu mamy dziesiątki różnych zabaw, gier, konkursów i innych atrakcji.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem